GEÇMİŞ OLSUN AHMET MUMCU

Merhaba Sevgili Dostlarım,

25-29 Ekim 2008 tarihleri arasından gerçekleştirdiğimiz “Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşmasının” ikincisinde Amerika’dan aramıza katılan sevgili Ahmet MUMCU abimiz talihsiz bir kaza geçirmiştir. Buradan sevgili ustamız ve abimiz olan Ahmet MUMCU’ya acil şifalar diliyor, tez zamanda eski sağlığına kavuşmasını ve tekrar bisikletinin üzerinde görmeyi ümit ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla…

This entry was posted on Salı, Kasım 4th, 2008 at 23:25.
Kategori: Haberler.

9 Yorum,

 1. nesim

  Allah acil şifalar versin bu bisiklet dostu abimize.selametle.

 2. feyyaz

  Serkan abicim sevgili Ahmet MUMCU ya gecmiş olsun dileklerimi iletiyor ve onu saygıyla selamlıyorum…

 3. Çok büyük geçmiş olsun.

 4. Kısa zamanda sağlığına kavuşarak ramızda olmasını diliyorum.

  Yüreğim ve Sevgimle..

 5. Pırtık..

  Acil şifalar dilerim. Çoook geçmiş olsun..

 6. Cahide Fenli

  Kendisi ile kazadan bir gün önce, bisiklet ile yaptığı seyehatlerindeki tecrübeleri ilgili çok güzel sohbetimiz olmuştu.Bisiklet konusunda gerçekten engin tecrübeleri olan bir dostumuzun başına gelen bu talihsiz ve görünmez olan kaza da geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim ve kendisinin biran önce yeni tecrübelere atılacak gücü toparlayabilmesi için acil şifalar dilerim.
  Sevgiler

 7. Sevgili Ahmet Mumcu ile hoş bir telefon muhabbeti yaşadım az önce. Kendisi epey duygulanmış. Siz güzel insanlara ve GPA-2 ye sunum hazırlamak telaşını yaşıyor ama yazı yazmaktaki sıkıntısı buna engel. Malum ağrıları buna epey bir sarıyor kendisini. Candan kıymetli hocamıza bir kez daha acil şifalar diliyorum. Nacizane onun adına dilek ve Temennide bulunan dostlarımıza teşekkür eiyorum.

  Yüreğim ve Sevgimle…
  Can DEDE

 8. süheyla

  cok cok gecmiş olsun.umarım bır daha boyle talıhsız bır olayla karsılasmaz.

 9. mustafa yiğit

  Sevgili Ahmeti gıyabında tanıdım.Oglum Evrim in de dostu,buyuk destekcisi.Ben sonradan duydum ve onun yaptıklarını enternet yolu ile takip ederken kaza gecirdiğini ogrendim.Tabiiki bende uzuntulerimi bildirip kendisinin bir daha talihsizliklerle karsılasmaması dilegimdir.Yurekten kendisine gecmiş olsun diyorum ve opuyorumm…

Yorum Yaz “Geçmiş Olsun Ahmet MUMCU”

Serkan TAŞDELEN | pedalla.com | .net | .org | serkantasdelen.com.tr | Tüm hakkı saklıdır | 2014