HAKKINDA

Ben Serkan Taşdelen,

2006 yılından bu zamana kadar bisikletimle yollarda olmaya devam ediyorum. Bazen Türkiye’nin karayolu geçitlerinde, bazense 81 şehrin ilçelerinde karşınıza çıkabilirim. Yeni yerler görmek, farklı coğrafyalarda pedallamak benim en çok sevdiğim şeydir. Zaman zaman kendime hedefler koyuyorum. Türkiye’nin 81 şehri ve ilçeleri, Türkiye’nin karayolu geçitleri gibi pedallamak için sürekli farklı projeler üretiyorum. Ve bunları sadece kendi istediğim için yapıyorum. Kimseden bir takdir, bir alkış beklemiyorum.

Bisiklet ve yollar üzerine muhabbet etmek isteyenler için her zaman kapım açıktır. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağım. Yollarda buluşup, hep birlikte pedallamayı çok isterim. Zamanı uygun olan arkadaşlarıma yaptığım bütün turlarda yanımda yer vardır.

Pedallanan Yolları Gösteren Harita;

İnteraktif Türkiye haritası üzerinde tüm ilçeleri tamamlanmış şehirleri yeşil renk görebilirsiniz. Görmek istediğiniz şehrin üzerine gelip tıklamanız yeterlidir.

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Ağrı Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta Istanbul Iğdır İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kocaeli Konya Kütahya Kırklareli Kırıkkale Kırşehir Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Çanakkale Çankırı Çorum Şanlıurfa Şırnak

Türkiye İstatistiklerimiz;

       
Güncelleme: 20/10/2020