GPA-3 Teşekkür…

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

24 saat süren otobüs yolculuğum biteli daha birkaç saat oldu. 24-29 Ekim tarihleri arasında Muğla Valiliği ve Muğla Bisiklet Topluluğunun organize ettiği “Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşması – 3” sona erdi. Yaklaşık 150 dolaylarında katılımcı ile tamamlanan organizasyon muhteşem görüntülere sahne oldu. Çok yakında bu sayfalarda gün gün fotoğraflarını görünce emin olun bana hak vereceksiniz. Bizi ne yağmur, ne çamur, ne de rampalar durdurabildi. Sağ salim ve hasarsız olarak turumuzu noktaladık.

Gökova Pedallarımın ALtında - 3

(Fotoğrafın orijinal boyutu için lütfen üzerine tıklayınız…)

Bu muhteşem organizasyonda başta Muğla Bisiklet Topluğu Organizasyon Komitesi olarak, emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim.

İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz, iyi ki pedalladık…

Sevgi ve Saygılarımla...

GPA-3 Teşekkür…” üzerine 5 düşünce

 • 30 Ekim 2009, 13:52
  Permalink

  merakla bekliyorum….

 • 30 Ekim 2009, 14:51
  Permalink

  Kalbim sizlerleydi. Merakla bekliyoruz…

 • 31 Ekim 2009, 02:03
  Permalink

  Süper bir organizasyonu daha yaşayarak sonlandırdık. Emeği geçen tüm canlarımızı kutluyorum. Daha nice güzel birlikteliklerde yarenleşip bütünleşeceğimizi bilmek beni Bisiklet adına güçlendiriyor.

  Yüreğim ve Sevgimle

 • 31 Ekim 2009, 15:25
  Permalink

  muhteşem bir katılım harika bir tur ve parkur. herşey çok güzeldi. bir daha nasip olurmu bilmem ama bir kere bile orda olmak harika br duyguydu. herkesin yüreğine pedalına sağlık…

 • 02 Kasım 2009, 14:06
  Permalink

  Selamlar,
  Bu yıl yapılan gpa-3 gerçekten muhteşemdi. Organizasyon süperdi. Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
  Güzel hava , yağmur , çamur , rampa , gizli çekişme , deniz , çadır , yemek ve dostluk vardı. Daha ne olsun bisiklet adına herşey vardı.
  Yolunuz açık olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.