Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

24 saat süren otobüs yolculuğum biteli daha birkaç saat oldu. 24-29 Ekim tarihleri arasında Muğla Valiliği ve Muğla Bisiklet Topluluğunun organize ettiği “Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşması – 3” sona erdi. Yaklaşık 150 dolaylarında katılımcı ile tamamlanan organizasyon muhteşem görüntülere sahne oldu. Çok yakında bu sayfalarda gün gün fotoğraflarını görünce emin olun bana hak vereceksiniz. Bizi ne yağmur, ne çamur, ne de rampalar durdurabildi. Sağ salim ve hasarsız olarak turumuzu noktaladık.

Gökova Pedallarımın ALtında - 3

(Fotoğrafın orijinal boyutu için lütfen üzerine tıklayınız…)

Bu muhteşem organizasyonda başta Muğla Bisiklet Topluğu Organizasyon Komitesi olarak, emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim.

İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz, iyi ki pedalladık…

Sevgi ve Saygılarımla...

This entry was posted on Cuma, Ekim 30th, 2009 at 12:20.
Kategori: Haberler.

5 Yorum,

 1. SEMİHOCA

  merakla bekliyorum….

 2. Lütfü Çolak

  Kalbim sizlerleydi. Merakla bekliyoruz…

 3. Süper bir organizasyonu daha yaşayarak sonlandırdık. Emeği geçen tüm canlarımızı kutluyorum. Daha nice güzel birlikteliklerde yarenleşip bütünleşeceğimizi bilmek beni Bisiklet adına güçlendiriyor.

  Yüreğim ve Sevgimle

 4. nesim

  muhteşem bir katılım harika bir tur ve parkur. herşey çok güzeldi. bir daha nasip olurmu bilmem ama bir kere bile orda olmak harika br duyguydu. herkesin yüreğine pedalına sağlık…

 5. Selamlar,
  Bu yıl yapılan gpa-3 gerçekten muhteşemdi. Organizasyon süperdi. Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
  Güzel hava , yağmur , çamur , rampa , gizli çekişme , deniz , çadır , yemek ve dostluk vardı. Daha ne olsun bisiklet adına herşey vardı.
  Yolunuz açık olsun…

Yorum Yaz “GPA-3 Teşekkür…”

Serkan TAŞDELEN | pedalla.com | .net | .org | serkantasdelen.com.tr | Tüm hakkı saklıdır | 2014